Москалькова прибуде до Києва на суд у справі Вишинського

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що сьогодні вирушає до Києва на судове засідання у справі головного редактора "РИА-Новости Украина" Кирила Вишинського, якого обвинувачують у державній зраді. Про це Москалькова повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"...я стурбована долею російського журналіста Кирила Вишинського. За інформацією адвоката, в камері, де він розміщений, просто нелюдські умови. Немає електрики і навіть матраца", - написала Москалькова.

Омбудсмен РФ додала, що сьогодні вирушає до Києва, щоб особисто бути присутньою на судовому засіданні у справі Вишинського.

Раніше уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова запевнила, що Вишинський утримується у світлій і теплій камері Лук'янівського СІЗО і забезпечений усім необхідним. 

Нагадаємо, головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого обвинувачують у державній зраді, етапували у Київське СІЗО.

УНН

20-03-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Веб-сторінкаДата народження: 14 жовтня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика