На місцевих виборах акції радикалів наберуть обертів: Тетяна Плачкова назвала, кому це потрібно

На наступних місцевих виборах дуже багато політиків будуть користуватися акціями радикалів, тож це набере обертів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Тетяна Плачкова.

"Мені здається, якраз на наступних місцевих виборах дуже багато політиків будуть користуватися подібними акціями, і це якраз набере обертів. Тому що ми з вами знаємо, що радикалізм або тероризм в якомусь вигляді буває поодиноким – подібні випадки ми бачили в Києві, і організованим. На жаль, на прикладі Одеси я можу сказати, що подібні різні акції націонал-радикалів організовані, і організовані абсолютно спеціально", – сказала Тетяна Плачкова.
 
Народна депутатка додала, що, якщо в Одесі будуть акції радикалів, то вони будуть абсолютно політичними, адже їхні учасники "безкоштовно не працюють".

"А щодо того, що, дійсно, у нас у суспільстві, на жаль, є запит на радикалізм, напевно тому, що суспільство незадоволене тим, що відбувається в країні, і що, дійсно, напруження певне є, і є розрив суспільства. На жаль, це викликано тим, що у нас немає одного загального лідера, немає об'єднуючої однієї ідеї. Мені б хотілося, щоб ми всі разом знайшли одну об'єднуючу ідею, яка знизить градус радикалізму, в тому числі", – наголосила Тетяна Плачкова.

Як заявив депутат Європарламенту від Греції Алексіс Георгуліс, Європейський парламент повинен засудити хвилю насильства, яка прокотилася Україною через активізацію націонал-радикалів.

Раніше повідомляли, "Опозиційна платформа – За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей.

zik.ua

31-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Член депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінка Заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Турецькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Китайською Народною Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Державою Ізраїль Веб-сторінкаДата народження: 17 лютого 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 21.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика