Новини
Про нас
Законодавство
Партнерство
Контакти
Корисні посилання
Архів
«Об’єднання «Самопоміч» підтримує киян, які вимагають створити музей історії Києва на площі Поштовій. Сьогодні на місці розкопок побували та поспілкувалися із активістами лідер «Самопомочі» Андрій Садовий та віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.
«Стосовно простору на Поштовій площі рішення вже давно ухвалене громадою Києва – це має бути музей.
Будь-які інші рішення, які ухвалюються чи то міською радою, чи міським головою – не життєздатні, тому що енергія, яка є за рішенням громади — непереборна. І чим швидше міський голова, міська рада і забудовник це зрозуміють і поступляться, тим краще буде для всіх», – наголосила Оксана Сироїд.
Вона також запевнила, що «Самопоміч» буде разом з киянами домагатися створення музею.
«Якщо громада вирішить оскаржувати бездіяльність чи то органів місцевого самоврядування, чи Міністерства культури у судовому процесі, ми будемо поруч з киянами боротися доти, доки рішення не задовольнить інтереси киян. Незалежно від того, як довго буде тривати цей процес», – наголосила Оксана Сироїд.

