Нардепи, які заявили про вихід із "Голосу", мають продовжити виконувати програму партії у ВР, наголошує Рудик

Лідер партії "Голос" Кіра Рудик відзначає неможливість подальшого партійного будівництва разом із народними депутатами від цієї політсили, які заявили про вихід із партії, але при цьому наголошує, що вони мають і надалі виконувати програму "Голосу", з якою йшли на вибори, повідомляє прес-служба політсили в четвер.

"Ми наголошуємо, що базових ідеологічних розбіжностей із колегами у нас немає. І впевнені, що вони розуміють, що як депутати, обрані від партії "Голос", мають продовжити виконувати програму партії, з якою ми виграли вибори", - сказала Рудик.

Вона подякувала колегам за спільну роботу і зазначила, що ставиться до їхнього рішення вийти з партії з повагою, "тому що справді останні події показують, що спільна робота з будівництва партії неможлива".

Раніше у четвер народний депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин повідомив, що більшість народних депутатів, членів політсили, відмовилися брати участь у її з'їзді в четвер і заявили про вихід із партії. Він оприлюднив фотокопію своєї заяви, в якій він повідомляє про свій вихід із політсили "у зв'язку з узурпацією влади та систематичним ігноруванням позиції членів партії головою партії "Голос" Кірою Рудик, порушенням нею та афільованим із нею керівництвом партії обіцянок виборцям та програми партії "Голос".

Крім Юрчишина, про свій намір припинити членство в партії "Голос" також у соцмережі повідомили Олександра Устінова, Юлія Клименко та Соломія Бобровська.

Інтерфакс-Україна

30-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика