"Не вірю": Зеркаль категорично відмовилася працювати із Зеленським

В інтерв'ю інтернет-виданню «Гордон» екс-заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство до закінчення каденції нинішнього глави держави Володимира Зеленського. При цьому дипломат зазначила, що «в цьому питанні поставила точки». Так, у відповідь на питання, повернулася б вона в МЗС в разі особистого прохання Зеленського, Зеркаль відповіла: «Ні, вже немає. Знаєте, як за Станіславським: не вірю».

За словами дипломата, принципова відмінність в роботі нинішнього Міністерства закордонних справ полягає в «відсутності вироблення тактики». До того ж, Олена Зеркаль заявила, що Україні слід бути більш «зрозумілою» для своїх союзників, щоб ефективно налагоджувати комунікації.

Раніше Олена Зеркаль заявила, що чинний президент Володимир Зеленський нібито віддає перевагу працювати з «відданими людьми», а не професіоналів. За її словами, це один з головних недоліків президента, який також був у всіх попередників Зеленського. До того ж, Зеркаль розповіла про плюси і мінуси переговорів Зеленського з Путіним в рамках «нормандського саміту», заявивши, що українська сторона була змушена піти на компроміс з агресором.

businessua.com

15-01-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 24 березня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконувач обов’язків декана біологічного факультету, Донецький національний університет імені Василя Стуса, безпартійнa, проживає в місті Вінниці, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 84.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика