Німеччина ніколи не піде проти України: Меркель озвучила чітку позицію щодо миротворців

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що підтримуватиме український варіант введення миротворців на Донбас і рішення щодо місії ООН узгоджуватиметься з Києвом. Про це вона заявила на спільній з президентом України Петром Порошенком прес-конференції.

Відповідаючи на питання, який варіант введення "блакитних касок" на схід України буде підтриманий – український чи російський, Меркель сказала: "Кожна угода може бути угодою, тільки якщо вона обговорюється кожним з учасників. Ми ніколи не будемо підтримувати місію проти України".

Як відомо, російська сторона спочатку домагалася того, що миротворці повинні діяти лише на лінії розмежування; пізніше допустили можливість їх виходу і до українсько-російського кордону, але в якості "охоронців" для спостерігачів ОБСЄ. Однак президент РФ Володимир Путін пішов на поступки щодо Донбасу і погодився на розміщення "блакитних касок" на всій території конфлікту, але з умовою, що Київ домовиться про це з бойовиками.

У свою чергу українська сторона, як і раніше, наполягає на введенні миротворців на всю територію конфлікту і заявляє, що не має наміру вести переговори з ватажками бойовиків.

Як заявляв президент України Петро Порошенко після переговорів з Меркель, Росія не дотримується перемир'я і не підтримує місію ООН на Донбасі. Голова держави нагадав про спільну заяву "нормандської четвірки" з припинення вогню, проте Путін не додержує слова.

Сегодня

10-04-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Веб-сторінкаЧлен групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Японією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія Веб-сторінкаДата народження: 23 жовтня 1977р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика