Нова глава Єврокомісії: З Росією треба говорити з позиції сили

 Обрана Європарламентом головою Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн виступає за збереження санкцій щодо Росії. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Die Welt, витяги з якого опубліковані у четвер, 18 липня, передає  DW. Паралельно до цього Росії треба пропонувати діалог, додала фон дер Ляєн.

“Кремль не прощає слабкості. Тож з позиції сили ми повинні зберігати санкції щодо Росії”, — заявила ексміністерка оборони ФРН.

Ексміністерка оборони ФРН засудила політику Росії минулих років. “Доволі довго ми спостерігаємо ворожу поведінку Москви. Достатньо порушень міжнародного права, як от анексії Криму і розколу Європи настільки, наскільки це можливо”, — пояснила фон дер Ляєн.

Водночас німецька політикиня висловила задоволення, що Захід реагує на провокації. “Ми, європейці, станемо кращі у викритті дезінформаційних кампаній Росії та у поводженні з фейковими новинами у соціальних медіа, — сказала глава Єврокомісії, яка заступить на посаду 1 листопада. — Це наш привілей як демократії відповідати на виклики прозорістю, вільною пресою та відкритими дебатами”.
 
Фон дер Ляєн також закликала США до спільних з ЄС дій. “Хочу сприяти тому, щоб наші американські друзі ніколи не забували, що ми сидимо по один бік столу”, — пояснила вона і виступила за те, щоб США та ЄС краще взаємодіяли і виступали проти спільних противників, а не один проти одного.

Нагадаємо, Європарламент у вівторок, 16 липня, затвердив ексміністерку оборони ФРН Урсулу фон дер Ляєн головою Єврокомісії. За її кандидатуру проголосували 383 євродепутати, проти висловилися 327, утримались 22.

УНН

19-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика