Новим віце-спікером польського Сейму стала Малгожата Госєвська

Парламентарка «Права і справедливості» Малгожата Госєвська стала новим віце-спікером Сейму.

Ришард Терлецький, представляючи її кандидатуру, звернув увагу на політичний доробок Госєвської: «Депутатка Сейму Республіки Польща V, VI, VII i VIII каденцій, зосереджена, передусім, на захисті польських державних інтересів та історичної істини. Активна і присутня на київському Майдані під час Революції Гідності, а згодом багаторазово на першій лінії фронту українсько-російського конфлікту на Донбасі. Авторка звіту про російські воєнні злочини у Східній Україні – документу, поданого до Міжнародного кримінального суду в Гаазі».

Малгожата Госєвська замінить на посаді Беату Мазурек, яку обрали до Європейського парламенту.

monitor-press.info

13-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика