Омбудсмен розповіла, чи повинні абітурієнти з окупованих територій брати участь у основному та пробному ЗНО

Майбутні абітурієнти з тимчасово окупованих територій Криму, міста Севастополя, а також ОРДЛО не зобов’язані брати участь у пробній чи основній сесії ЗНО. Про це повідомляє  Telegram-канал Офісу Омбудсмена України.

“До уваги майбутніх абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму, міста Севастополя, Донецької та Луганської областей. У зв’язку з початком реєстрації для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, надаємо наступне роз’яснення: участь у пробному ЗНО є добровільною, здійснюється виключно за бажанням випускників з метою перевірки своїх знань. Водночас для абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Криму та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей участь як у пробному ЗНО, так і основному ЗНО не є обов’язковою”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до статті 44 Закону України “Про вищу освіту”, вони мають право на вступ до закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти на основі вступних іспитів або зовнішнього незалежного оцінювання — за власним вибором.

Нагадаємо, сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2021.

УНН

06-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 11 лютого 1976р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, благодійна організація "100 % життя. Київський регіон", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 89.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика