Омбудсмен засудила чергове масове затримання татар в окупованому Криму

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що засуджує незаконні затримання понад 30 кримських татар в окупованому Криму, серед яких десять жінок та четверо журналістів. Про це вона повідомила у своєму Telegram-каналі.
 
“Кримський адвокат Едем Семедляєв вийшов із “сімферопольського ізолятора тимчасового тримання”, де він провів 12 днів адміністративного арешту за незаконним обвинуваченням у “непокорі співробітникам поліції”, — написала Денісова.
 
За її словами, зустріти Едема прийшло кілька десятків активістів, проте їх затримали співробітники російського ОМОНу.

“Загалом затримано 31 активіста, зокрема десять жінок та четверо журналістів. Зараз люди перебувають в „Київському відділенні поліції Сімферополя“. Планується, що їх переправлять до різних відділів поліції. Засуджую незаконні затримання українських громадян в тимчасово окупованому Криму”, — зазначила Денісова.

Вона наголосила, що своїми діями країна-окупант порушує 10 статтю Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відповідно до якої кожен має право на свободу вираження поглядів.

“Це право включає, зокрема свободу дотримуватися своїх поглядів та ідей без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів”, — додала омбудсмен.
 
В окупованому Криму в Сімферополі “поліцейські” затримали біліше 30 кримських татар, які зібралися біля спецприймальника, щоб зустріти адвоката Едема Семедляєва, який відбував адміністративний арешт.
 
11 листопада підконтрольний Росії “Центральний районний суд Сімферополя” арештував на 12 діб адвоката Едема Семедляєва.

УНН

24-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 14 травня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, заступник міністра, Міністерство охорони здоров’я України, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 10.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика