Основна техніка для дитячої лікарні "Охматдит" була закуплена у 2015 році - Сюмар

Основна техніка, яка необхідна для трансплантації була закуплена у 2015 році для дитячої лікарні "Охматдит".

Про це сказала народна депутатка фракції "Європейська Солідарність" Вікторія Сюмар в ефірі "Прямого".

"Найперше, треба, напевно, привітати всіх українців, що у нас з’являється дитяча лікарня сучасного рівня. Це справді ми можемо претендувати сьогодні на те, що ця друга черга "Охматдиту" може вважатися однією з кращих лікарень Східної Європи. Скільки зусиль це коштувало, очевидно, президент не знає. Тому що справді дуже багато років минуло. Я цим справді займаюся з 11 року. З того часу, як ми намагалися спонукати ще Януковича і Азарова почати будівництво. З того часу, коли люди Азарова намагалися вкрасти практично все, що виділялося з бюджету на це будівництво. І це було жахливо. Тому що були великі сподівання і була величезна потреба…", - зазначає Сюмар.

"І тільки в 15-16 році ситуація суттєво помінялася. І була закуплена основна техніка на той момент, яка необхідна для такої складної трансплантації. Там дуже серйозні речі стоять, комп’ютери, які діагностують клітини стволові. Вони мають бути перевірені надзвичайно серйозно, має співпадати генотип. Ми дуже багато зусиль докладали для того, щоб увійти на ринок європейський кісткового мозку. Тому що цей кістковий мозок шукають в інших країнах, і Україна не входила до цього європейського банку кісткового мозку… Зусиль неймовірно багато було укладено і волонтерами, і активістами, і опікунською радою "Охматдиту"…", - сказала нардеп.

"Станом на рік тому ми вже фактично мали готову будівлю, і треба було просто не зупинятися для того, щоб стало можливим це відкриття. На жаль, в бюджеті були проблеми цього року, нас не почули, що не можна зупиняти будівництво. Але вже коли скандал дійшов тоді до Володимира Зеленського, він з президентського фонду виділив кошти на те, щоб все-таки в цьому році ми отримали хоча би ці сім відділень "Охматдиту" вже нового", - розповідає політик.

Прямий канал

30-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика