Побиття підлітка у Парижі: Денісова написала лист французькій колезі

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова тримає на контролі ситуацію щодо скоєння нападу на українського підлітка Юрія Крученика у Парижі, який стався 15 січня.

Про це інформує пресслужба Офісу Омбудсмана.

“Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини відстежується ситуація щодо скоєння нападу на українського підлітка Юрія Крученика, який стався 15 січня поточного року в столиці Франції — Парижі”, - йдеться у повідомленні.

Зокрема, Денісова підтримує дії, спрямовані на захист та підтримку дитини та його родини, які вживаються Президентом України та Міністерством закордонних справ України.

Зі свого боку український омбудсман направила листа до своєї французької колеги – захисника прав Французької Республіки, з проханням сприяти ефективному та неупередженому розслідуванню у справі побиття Крученика та надання йому належної медичної та психологічної допомоги.

Як повідомлялося, 15 січня у Парижі група невідомих жорстоко побила 14-річного українського підлітка. Близько десяти нападників з металевими палицями, бітами й ножами атакували компанію студентів.

На оприлюдненому відео з камери спостереження зафіксовано, як підлітка, поваленого на землю, жорстоко б'є група хлопців. Нападники застосовують холодну зброю, палиці, стрибають на голову жертви.
 
У результатів нападу у хлопця в кількох місцях пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей.

Президент Володимир Зеленський заявив, що побиття українського підлітка Юрія у Парижі шокує дикістю і ненавистю, та наголосив, що винні мають бути покарані. Він додав, що вже є "жорстка реакція" міністра внутрішніх справ Франції Жеральда Дарманена та мера Парижа Анн Ідальго.
 
28 січня у коментарі Укрінформу речник МЗС Олег Ніколенко поінформував, що підліток перебуває у стабільному стані, а посольство України у Франції підтримує зв‘язок із родиною та лікарями.

УКРІНФОРМ

29-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика