Порожні заяви Зеленського непереконливі для міжнародних партнерів України — Климпуш-Цинцадзе

Президент Зеленський та монобільшість не демонструють політичної волі до вирішення конституційної кризи та повернення у нормальне русло роботи антикорупційної інфраструктури. А порожні заяви Зеленського непереконливі для наших міжнародних партнерів.

Про це сказала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність”, голова комітету з питань інтеграції до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу “Прямий”.

“У мене відчуття, що у монобільшості немає реальної політичної волі і голосів для того, щоб повернути антикорупційне законодавство в юридичну канву. І саме тому затягується весь цей процес”, – зазначила депутатка.

Климпуш-Цинцадзе зауважила, що “Європейська Солідарність” запропонувала своє рішення кризи навколо КСУ, також інші політичні сили запропонували свої рішення. Крім того, є пропозиція спікера парламенту Разумкова.

“Але жодне з цих питань не було винесене на порядок денний, зокрема і через те, що до ініціативи спікера депутат від “Слуги народу” подав альтернативний законопроєкт. І це відтермінувало розгляд цього питання у Верховній Раді”, – пояснила голова комітету.

За словами Климпуш-Цинцадзе, створення чергової робочої групи в парламенті – це просто затягування часу.

“Європейська Солідарність” готова працювати над рішенням. Ми готові йти на позачергове засідання Верховної Ради для розгляду цих питань, але поки що не бачимо готовності з боку монобільшості. Без їхніх голосів достатньої кількості голосів від меншості і опозиції не набереться для того, щоб рішення було ухвалено”, – зазначила депутатка.

Коментуючи заяву президента Зеленського після розмови з керівництвом МВФ, Климпуш-Цинцадзе зауважила: “Якщо повторювати як мантру, що все гаразд, то це не означає, що від цього повторювання дійсно стане все гаразд, що зникли загрози для безвізу, чи зникла стривоженість наших міжнародних партнерів, в тому числі та міжнародних кредиторів, МВФ, стосовно того, як далі буде діяти антикорупційна інфраструктура в Україні”.

Вона додала: “Якщо президент говорить, що немає з цього боку загрози, то він зі свого боку мав би якнайшвидше запропонувати якусь ініціативу, опрацювавши її з правниками. Але президент окрім антиконституційного закону про розгін Конституційного суду більше нічого не запропонував”.

“Наші міжнародні партнери тепер дивляться на дії, а не на запевнення”, – підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

Вона висловила сподівання, що у Верховної Ради вистачить волі продемонструвати лідерство у вирішенні цього питання, повернути антикорупційні норми у законодавство та вирішити питання з Конституційним судом, не ставлячи під загрозу європейське та євроатлантичне майбутнє України.

Прямий канал

19-11-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 26 квітня 1980р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, ТОВ "Статус Дент", безпартійнa, проживає в місті Дніпрі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 106.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика