Прем'єр Естонії закликала Францію до спільних кроків щодо стримування військової активності РФ, спрямованої проти України

Прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас на зустрічі з президентом Франції Емманюелем Макроном у Парижі закликала вжити спільних кроків щодо утримання Росії від ескалації військової діяльності, спрямованої проти України.

"Наразі найголовніше - зробити все, що в наших силах, щоб запобігти військовій ескалації. Для цього необхідно спільно вжити конкретних кроків, щоб утримати Росію від подальшої ескалації", - сказала Каллас, яку цитує прес-служба уряду Естонії.

Каллас та Макрон заявили, що уважно стежать за пересуванням російських військ біля кордону з Україною.

Стосовно міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні, то, на думку прем'єр-міністра Естонії, "немає жодних ознак того, що гібридна атака Білорусі на кордоні ЄС-НАТО йде на спад, оскільки таке тривале протистояння відповідає інтересам режиму".

"Це допомагає відвернути увагу від жорстоких репресій та порушень прав людини, які тривають у Білорусі. Режим також жорстоко експлуатує людей, яких залучають до Мінська помилковими обіцянками досягти своєї мети", - сказала Каллас.

Вона наголосила, що "одним із пріоритетів головування Франції у Раді Європейського Союзу є політика безпеки та оборони". "Зараз слушний час для формулювання принципів і політики, які дозволять Європі більше зміцнити свою безпеку, наприклад, краще захистити свої зовнішні кордони", - наголосила Каллас.

Прем'єр-міністр також закликала до збільшення оборонного потенціалу НАТО. Вона подякувала президенту Макрону за внесок Франції в Балтійську місію охорони повітряного простору та бойову групу союзників НАТО в Естонії.

Інтерфакс-Україна

25-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика