Прем’єрка Естонії: Безпека України – це безпека Європи

Прем’єр-міністерка Естонії Кая Каллас переконана, що безпека України – це безпека Європи.
 
Про це повідомляє Міноборони.

“18 травня прем’єр-міністр Естонської Республіки Квя Каллас, Надзвичайний та Повноважний посол Естонії в Україні Каймо Кууск відвідали район проведення ООС. В ході поїздки на Луганщину вони ознайомилися з роботою та інфраструктурою КПВВ "Станиця Луганська", який планується модернізувати", - йдеться у повідомленні.

Під час брифінгу Каллас наголосила, що Естонія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України в контексті тривалої збройної агресії РФ.

"Ми всі партнери і друзі України, і маємо покласти край бойовим діям. Разом з міжнародними партнерами ми працювали для того, щоб зробити конкретні кроки і захистити Україну. Росія має знати ціну і наслідки своєї агресії. Сьогодні я присутня тут, щоб сказати: ми стоїмо поруч з вами. Сім років після початку агресії і стільки, скільки в цьому буде потреба, ми будемо допомагати. Безпека України – це безпека Європи. Я вражена, на якому рівні ви готові захищати своїх громадян і про них піклуватися", – зазначила прем’єр-міністр Естонії.

Вона поінформувала представників ЗМІ, що Естонія підтримує декілька проєктів, спрямованих на підвищення добробуту школярів і забезпечення рівних можливостей у сфері освіти на території Донецької та Луганської областей. Це зокрема, забезпечення інтернетом двох сіл і надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим сім’ям.
 
Також іноземна делегація оглянула інфраструктуру КПВВ "Щастя" та ознайомилась з роботою та можливостями ЦНАП.

Заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов в ході брифінгу ознайомив делегацію Естонської Республіки з безпековою ситуацією в районі проведення ООС. Від імені командувача операції Об’єднаних сил генерал-майор Едуард Москальов вручив прем’єр-міністру Естонської Республіки пам'ятку із символікою операції ООС.

Кая Каллас здійснює триденний робочий візит в Україну.

УКРІНФОРМ

19-05-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика