Прем'єрка Естонії називає візит Борреля до Москви погано підготовленим

Естонія невдоволена підсумками візиту до Москви верховного представника ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля (Josep Borrell) і працює над запровадженням санкцій стосовно Росії, заявила прем'єр-міністрка Кая Каллас (Kaja Kallas).

"Я погоджуся з тими, хто оцінює візит верховного представника ЄС як погано продуманий з точки зору часу, програми і представлених цілей", - заявила Каллас порталу телерадіомовлення ERR.

За її словами, Боррель напевно дасть пояснення й оцінку своєму візиту, але важливіше дати оцінку діяльності Росії.

"Метою Росії було, очевидно, принизити Борреля й водночас атакувати ЄС", - вважає глава естонського уряду.

На її думку, оголошення європейських дипломатів persona non grata під час візиту Борреля до Москви, заяви міністра закордонних справ Сергія Лаврова на прес-конференції і "на цьому тлі переслідування політичних опонентів та насильство проти мирних демонстрантів є хорошим уроком для тих, хто ще мав ілюзії, що з сучасною Росією можна вести відвертий діалог і підтримувати взаємно корисні відносини".

Як зазначила Каллас, їй ясно, що "Росія не зацікавлена в суттєвому діалозі з Європейським Союзом і настав час визнати це".

Вона повідомила, що у неї відбудеться низка телефонних розмов з європейськими колегами, що хочуть обговорити відносини ЄС-Росія, незабаром відбудеться обговорення цієї тематики й у рамках Ради ЄС.

"Водночас ми працюємо над тим, щоб запровадити санкції стосовно Росії у зв'язку з порушенням прав людини", - сказала прем'єр-міністр.

Інтерфакс-Україна

11-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика