Президент ЄК: Потрібно повністю імплементувати існуючі угоди між ЄС і країнами-членами "Східного партнерства" і потім посилити відносини

Перш за все необхідно повністю імплементувати існуючі угоди між ЄС і країнами-членами "Східного партнерства", проте через деякий час необхідно посилити відносини і поліпшити стадію асоціації з країнами-учасницями ініціативи, повідомила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Але я хочу висловитися дуже ясно. Сьогодні ми говорили про наступне десятиліття, і ми хочемо активізувати, інтенсифікувати відносини, ми хочемо поліпшити їх ... Через деякий час, ми вважаємо, що ми повинні посилити відносини і поліпшити стадію асоціації, і близькість між шістьма країнами, і особливо з тими, які навіть є ближчими зараз", - сказала вона після відеоконференції лідерів "Східного партнерства" в четвер.

Водночас президент Єврокомісії звернула увагу на те, що з усіма шістьма країнами у ЄС різні ступені угод і зближення.

"Ми - на етапі, що перш за все важливо повністю імплементувати угоди, які ми вже маємо: угоди про вільну торгівлю, угоди про асоціацію, наприклад, з тими країнами, які ближче всього до нас", - пояснила фон дер Ляєн.

Інтерфакс-Україна

19-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 17 травня 1988р.Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика