Президент призначив Євгенію Філіпенко постпредом України при Відділенні ООН у Женеві

Володимир Зеленський призначив Євгенію Філіпенко постійним представником України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

Відповідний указ Президента України №148/2021 оприлюднений на сайті Офісу Президента.

"Призначити Філіпенко Євгенію Іллівну Постійним представником України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві", - йдеться у документі.
 
Як повідомляється на сайті МЗС, до призначення Євгенія Філипенко працювала директором Департаменту міжнародних організацій Міністерства закордонних справ України.

УКРІНФОРМ

07-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика