Президент зняв з посади спійману на хабарі керівницю запорізького району

Президент України Петро Порошенко відсторонив керівницю Новомиколаївської РДА, яку затримали на хабарі, від посади. Відповідне розпорядження опубліковане на сайті адміністрації Президента.

Як уже повідомляв 061, Новомиколаївський чиновники Вікторія Чмелева і Юрій Павленко, як стверджують в прокуратурі, організували схему з вимагання хабара: вони вимагали від підприємця 27 тисяч гривень хабара за вирішення питання про виділення 20 га землі на території району для ведення сельскохозпроізводства терміном на 15 років .

Суд прийняв рішення главу району та голови райради, яких затримали за вимагання, відпустили під домашній арешт і залишили на посаді.

061.ua

25-01-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Веб-сторінкаДата народження: 18 жовтня 1971р.Відомості на момент обрання: освіта вища, доцент кафедри економіки та підприємництва, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика