При Офісі президента мають створити робочу групу, куди ввійдуть родичі полонених – Денісова

При Офісі президента України планують створити робочу групу, куди входитимуть родичі полонених Українців. Про це заявила український омбудсмен Людмила Денісова після зустріч за участі керівника ОП Андрія Єрмака з родинами громадян, які перебувають у полоні на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

За словами омбудсмена, найближчим часом планується також розпочати роботу комісії з пошуку безвісти зниклих осіб за невстановлених обставин.

Денісова наголосила, що має намір ініціювати якнайшвидше ухвалення законопроєкту «Про статус полонених».

Також на зустрічі порушили питання фінансової допомоги родинам українців, яких незаконно утримують на окупованих територіях Донбасу.

16 квітня Офіс президента повідомив, що на Донбасі звільнили з полону 20 українців в рамках чергового обміну утримуваними особами. У контрольованих Росією угрупованнях «ДНР» та «ЛНР» повідомили, що українська сторона передала 14 осіб.

Радіо Свобода

29-04-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика