Проти Степанова почали виступати, коли він почав виправляти недієздатні “реформи Супрун” – Юлія Тимошенко

Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що проти очільника МОЗ Максима Степанова почали збирати підписи особи, які працюють на гранти з-за кордону, щойно він виступив проти реформи колишньої в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун. Про це вона заявила в ефірі політичного ток-шоу “Народ проти з Наташею Влащенко”.

“Коли Степанов, міністр охорони здоров’я, почав виступати проти цієї реформи і як зміг — виправляти її, він став персоною нон грата. І зараз всі, хто його призначив, які працюють на гранти ззовні, почали по суті збирати проти нього підписи”, — вважає Тимошенко.
 
Народна депутатка пояснює, що коли необхідно було закупити вакцини для України потрібно було 16 млрд грн, у той час, як держава виділила лише 3 млрд грн.

“І повністю всю відповідальність за закупівлю вакцин, а вірніше за не закупівлю вакцин кладуть на нього. Він що, бюджет складає? Він що, бюджет в Уряді затверджує? (...) А зараз його знімають, тому що він відмовився вести ту політику, яку вела Уляна Супрун і яка не сумісна з життям української нації, тому що в цій системі українці не можуть лікуватися — це неможливо”, — впевнена Тимошенко.

За її словами, Степанов почав змінювати медичну систему, тому звільняти його було б помилковим рішенням.

“Якщо один міністр на весь уряд почав робити правильні речі для країни і його за це по суті ліквідують політично, так треба сказати про це і поборотися”, — резюмувала парламентарка.

Нагадаємо, Максим Степанов повідомив, що завтра ввечері до Києва прилетять 500 тис. доз вакцини CoronaVac з законтрактованих 1,9 млн доз.
 
УНН

30-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликанняЧлен Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінка Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Народною Республікою Бангладеш Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австралією Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Французькою Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 16 червня 1975р. Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика