Рада і уряд до кінця року мають ухвалити понад 100 євроінтеграційних документів – Стефанішина

Верховна Рада і Кабінет Міністрів на виконання зобов’язань Угоди про асоціацію з ЄС до кінця року мають ухвалили понад 100 законопроєктів і нормативно-правових актів.
 
Про це сказала віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина на засіданні Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Ми представили на розгляд Комісії оновлений план з переліком законопроєктів, які потребують розгляду парламентом цього року і, в першу чергу, на наступний квартал, це низка законопроєктів, які можуть бути розглянуті у найближчі місяці… В цілому цей перелік складається наразі з 63 законопроєктів», - зазначила Стефанішина.

Вона додала, що серед них є законопроєкти, пов’язані з виконанням умов програми макрофінансової допомоги ЄС.
 
Віцепрем’єр поінформувала, що на першому засіданні Комісії сформовано оновлений перелік нормативно-правових актів, які мають бути внесені на розгляд уряду, він складається з 44 проєктів актів, що мають розглядатися урядом у 2-3 кварталах і схвалені або внесені на розгляд Верховної Ради.

«Важливо відзначити, що переважна більшість – 80% зобов’язань, які стосуються наближення законодавства України до права ЄС, була розрахована на перші п’ять років виконання Угоди про асоціацію, які вже спливають, і це означає, що всі рішення, які ми вже ухвалюємо достатньо динамічно протягом цього року і попереднього періоду, спрямовані не лише на виконання Угоди в цьому році, а на підтягування тих «хвостів», з яких ми певний період часу прострочували свої зобов’язання», - зауважила віцепрем’єр.

6 жовтня 2020 року в Брюсселі відбувся 22-й саміт Україна-ЄС, на якому сторони досягли політичної згоди щодо оновлення Угоди про асоціацію.

УКРІНФОРМ

29-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Веб-сторінкаДата народження: 31 січня 1978р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор, Благодійна організація "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "АТБ", безпартійнa, проживає в селі Новоолександрівка Дніпровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика