Революції виникають, коли влада тікає від людей — Сюмар про поведінку Зеленського поблизу Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Представники влади не повинні втікати від українського суспільства, адже люди революцію виникають саме тоді, коли керівництво країни не чує власний народ.

Про це в ефірі “Прямого” заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Вікторія Сюмар.

Вона підкреслила, що суспільство готове вийти на захист  своїх інтересів та цінностей українського народу, якщо влада буде ігнорувати людей.

“Майдан – це втілення українського народу. Революції виникають, коли влада не чує свій народ. Народ, який готовий виходити на майдани. Він виходить сюди не за гроші. Він виходить сюди за цінності. За ті цінності, які розділяє більшість українського народу. І якщо влада не чує, це спричиняє конфлікт і протест”, – пояснила народна обраниця.

“Мало того, потім у влади виникає спокуса застосовувати насилля, не розуміючи, що народ все одно сильніший. І це те, чого хотілося би дуже сильно уникнути зараз”, – запевняє Вікторія Сюмар.

Народна депутатка наголошує, що в умовах війни з РФ для України є вкрай важливою довіра всередині в країні.

"Насправді є зовнішній ворог. Нам сьогодні всередині вкрай важлива довіра. Довіра з’являється, якщо є спілкування один з одним, якщо можна спілкуватися чесно, якщо влада чує людей. А якщо вона мовчить і просто тікає від людей, як це сьогодні було – це дійсно є загроза. Тільки загрозою не треба називати людей, які приходять на майдани, - сказала Вікторія Сюмар.
 
Сюмар підкреслила, що головною загрозою для України є керівництво країни, яке не розуміє інтересів своєї держави.

“Ці люди точно керуються цінностями й інтересами своєї держави. А от загрозою є ті, хто цього не розуміють. Сьогодні дуже хотілося би, щоб це розуміння у нас було”, – наголошує народна обраниця.

Як відомо, 21 листопада, українці відзначають знакове державне свято — День Гідності та Свободи, який став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції.

Зазначимо, що з нагоди прибуття до меморіалу президента України Володимира Зеленського, у Києві перекрили рух на Алеї Героїв Небесної Сотні. Водночас на тлі останніх подій українці обурилися поведінкою глави держави та зустріли його вигуками “Ганьба”. Проте Єрмак та Зеленський проігнорували спроби журналістів поспілкуватися і втікли під вигуки “Ганьба” та “Малорос”.

Прямий канал

22-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці.
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика