РФ буде тиснути, щоб ввести в експлуатацію "Північний потік-2" - Верещук

Україна та ЄС мають констатувати єдність позиції щодо “Північного потоку-2”. Про це в ефірі ток-шоу № 1 Василя Голованова заявила член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук.
 
Нардеп каже, що Росія шантажує Європу газом через “Північний потік-2”.

“Ринкова ціна на газ сьогодні складає майже 500 доларів, і є найвищою за останні 13 років. РФ може зарезервувати у нас в Україні об’єми газу, але вона цього спеціально не робить. Вона чекає осені, коли уже Європа буде тиснути на всіх, на кого тільки можна, щоб ввести в експлуатацію “Північний потік-2”, — сказала вона.

Позиції України щодо “Північного потоку-2” послаблені, продовжила Верещук.

“Так, ми послабили свої позиції. Так, сьогодні РФ може себе відчувати більш впевнено на майбутніх перемовинах, які для нас дуже складні.

Але це точно не поразка України. В деякій мірі це поразка всіх нас. Це розуміє США, ЄС і, очевидно, Україна”, — резюмувала нардеп.
 
21 липня США і Німеччина оприлюднили спільну угоду про завершення будівництва “Північного потоку-2”, де обіцяють підтримку суверенітету і незалежності України. Документ називається “Спільна заява США та Німеччини на підтримку України, європейської енергетичної безпеки і наших кліматичних цілей”.

Як заявив президент США Джо Байден — на даному етапі реалізації проекту “Північний потік-2” немає можливості зупинити його завершення.

Офіційні особи США вважають геополітичним проектом Володимира Путіна — зберегти залежність Європи від російських енергоносіїв, одночасно ставлячи під загрозу безпеку таких країн Центральної та Східної Європи, як Польща і Україна.

У спільній заяві міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау зазначили, що відмова від спроб зупинити запуск газопроводу “Північний потік-2” створило додаткові політичні, військові та енергетичні загрози для України і Центральної Європи.

УНН

30-07-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Гуляйполе Гуляйпільського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика