Рішення арбітражу проти РФ щодо активів у Криму може з’явитись у цьому році - Зеркаль

Рішення арбітражу проти Росії про відшкодування активів у Криму може з’явитись цього року, арбітраж перебуває на стадії ухвалення рішення. Про це заявила радниця голови правління Нафтогазу Олена Зеркаль, повідомляє пресслужба компанії.

“Ми продовжуємо боротьбу за наші кримські активи”, — сказала Зеркаль.

Вона зазначила, що шельф у цьому випадку — це один з активів, які було втрачено.

“Незважаючи на це, судовий процес триває, арбітраж вже на стадії, коли він має прийняти рішення. Я думаю, що незважаючи на COVID-19 і намагання росіян перенести всі слухання на більш довгий період, ми отримаємо рішення ще в цьому році”, — зазначила радниця голови правління Нафтогазу.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Нафтогаз ініціював арбітражне провадження (справа PCA № 2017-16) проти Російської Федерації на підставі Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Російської Федерації “Про заохочення та взаємний захист інвестицій”, більш відомої як українсько-російська інвестиційна угода. Нафтогаз просить арбітражний трибунал зобов’язати Російську Федерацію виплатити компенсацію за порушення останньою інвестиційної угоди, у тому числі, за незаконну експропріацію стратегічно важливих енергетичних активів Нафтогазу, що стали однією з основних мішеней Російської Федерації в ході незаконного вторгнення та окупації Криму в 2014 році.

Усні слухання з питань юрисдикції та відповідальності відбулися у Палаці миру в Гаазі у травні 2018 року. У лютому 2019 року трибунал ухвалив рішення на користь Нафтогазу. Трибунал визнав свою юрисдикцію на розгляд справи та визнав, що Російська Федерація в порушення своїх зобов’язань за інвестиційною угодою незаконно експропріювала активи Нафтогазу. Відповідно, поточна, друга, стадія арбітражного провадження стосується лише визначення розміру компенсації втрат Нафтогазу. Раніше очікувалося, що остаточне рішення щодо суми компенсації може бути до середини 2021 року.

УНН

26-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Член депутатської Фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Веб-сторінкаДата народження: 14 жовтня 1985р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 3.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика