Росія має негайно звільнити всіх українських політв'язнів – Денісова

Росія має звільнити всіх українських ув'язнених, оскільки не забезпечує їх належною медичною допомогою.

Про це заявила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

"Через те, що РФ не забезпечує громадянам України належної медичної допомоги та відповідних умов тримання, що гарантовані Мінімальними стандартними правилами поводження з в’язнями, схваленими Економічною і Соціальною радою ООН – усі незаконно утримувані громадяни України негайно мають бути звільнені", - наголосила вона.

Денісова подякувала посольству США в Україні за заклик до Росії про негайне звільнення всіх українських політичних в'язнів, а також за постійну підтримку українських громадян, яких незаконно утримують у пенітенціарних установах РФ та на території тимчасово окупованого Криму.

"Країна-агресор продовжує незаконно арештовувати громадян України, зокрема кримських татар, подовжувати терміни тримання під вартою та засуджувати до максимальних строків позбавлення волі", - наголосила омбудсмен.
 
Денісова відзначила, що в умовах світової пандемії коронавірусу Covid-19 перебування українців в місцях позбавлення волі є прямою загрозою для їх життя та здоров'я.

Вона також закликала міжнародну спільноту об’єднати зусилля та підтримати вимогу щодо якнайшвидшого звільнення утримуваних українців.

Як повідомлялося, Сполучені Штати закликали РФ негайно звільнити кримських татар та інших українських політв'язнів, яким, до того ж, не надають відповідне медичне забезпечення в умовах пандемії коронавірусу Covid-19.

УКРІНФОРМ

25-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика