Росія може порушити питання про припинення українських позовів у Гаазі — Зеркаль

Російська Федерація може порушити питання припинення судових справ у Гаазі з приводу окупації Криму і війни на Донбасі.

Про це в інтерв'ю виданню "ГОРДОН" розповіла заступник міністра закордонних справ України з серпня 2014 по листопад 2019 року, Надзвичайний і Повноважний Посол Олена Зеркаль.

Так, відповідаючи на питання про мету приїзду глави РФ на саміт у Парижі дипломат зазначила:

"Путін грає свою гру. Він не відмовився від своїх ідей, які стосуються його бачення того, як має розвиватися простір навколо Росії та як мають будуватися відносини самої Росії з цим простором. До того ж, хіба він не отримав всього, чого хотів? Президент Зеленський закріпив у комюніке цілий ряд зобов'язань, і вже не можна сказати, що це все Порошенко "наобіцяв".

Зеркаль також додала, що сторона може порушити питання судів України проти РФ у Гаазі.

"Не буду приховувати, у мене є відчуття, що росіяни будуть порушувати це питання. Але не думаю, що ніхто при здоровому розумі і тверезій пам'яті піде на таку угоду, яку не сприймуть не тільки всередині України, а й наші партнери, які продовжують санкцій тиск і підтримку позиції України, у тому числі й з приводу незаконності окупації Криму", - зазначила дипломат.

Нагадаємо, Міжнародний суд ООН відхилив заперечення російської сторони з питання юрисдикції щодо Конвенції про протидії фінансуванню тероризму в розгляді з Україною.

Прямий канал

15-01-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для чого політику потрібен самопіар? Як правильно рекламувати себе та свою діяльність? Як і для чого жінка-політик має використовувати інтернет-медіа? Як і для чого співпрацювати із журналістами? Як привертати до себе увагу? Відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці Самореклама і ЗМІ».
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Веб-сторінкаДата народження: 4 червня 1983р.Відомості на момент обрання: освіта вища, спортсмен-інструктор, Державна прикордонна служба України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 57.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика