Росія винна у відсутності прогресу зі встановлення миру на сході України – Квін

Дії Росії в питанні мирного врегулювання на сході України не відповідають духу співпраці і є неконструктивними, що не дозволяє говорити про зміни на краще.

Про це заявила журналістам Тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

Квін зауважила, що публічні дії Росії не свідчать про зміни на краще.

“На додачу до того, що ми бачимо публічно - рух військ, ми також спостерігаємо ряд провокативних заяв від росіян. Вони дали коментарі, які, я б сказала, не відповідають духу співпраці (у питанні мирного врегулювання на сході України – ред.) чи духу визнання територіальної цілісності України. Вони (РФ – ред.) продовжують перекидати вину за нестачу прогресу в мирному процесі, тоді як це їхня вина. Ми розглядаємо це як неконструктивний підхід до мирного врегулювання, до співпраці з міжнародними партнерами”, - сказала вона.

Дипломат констатувала, що наразі з’являється все більше публічних заяв, які піддають сумніву право України на суверенітет і на власну політику.

Квін також звернула увагу, що публікація листування Росії з Францією і Німеччиною щодо конфлікту на сході України підриває довіру.

“Я не маю детального аналізу цього, але скажу, що в цілому опублікування приватної розмови підриває довіру в дискусії між країнами”, - підкреслила Квін.

Водночас дипломат зауважила, що адміністрація Президента США Джозефа Байдена вірить в діалог, та висловила сподівання, що контакти з російською стороною триватимуть.

18 листопада глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що Росія своїми останніми діями, зокрема, оприлюдненням конфіденційного дипломатичного листування, добиває Нормандський формат і підриває залишки довіри до себе. Міністерство закордонних справ РФ 17 листопада опублікувало конфіденційне дипломатичне листування російського міністра Сергія Лаврова з главами МЗС Франції та Німеччини Жан-Івом Ле Дріаном та Хайко Маасом. 

УКРІНФОРМ

19-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика