Савченко заговорила про державний переворот

Народний депутат Надія Савченко вважає останні події в Україні "або державним переворотом, або незавершеною революцією".

Про це вона сказала під будівлею телеканалу NewsOne, яку напередодні заблокували активісти.

"Можна говорити: або в нас державний переворот, який українці підтримують, або незавершена революція, яку теж підтримують. У будь-якому випадку, процеси відбуваються через те, що нема задоволення українців. Треба задуматися владі. Політикам потрібно бути більш обережними у своїх трактуваннях і словах", - сказала Савченко.

Вона переконана, що не треба боятися слів "державний переворот" і "революція".

"Пряма втрата людських життів через те, що влада не здатна забезпечити безпеку, вести зовнішню та економічну політику таку, щоб люди були задоволені. От цього треба боятися", - сказала Савченко.

Волинські новини

04-12-2017

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика