Сенат затвердив Вікторію Нуланд на посаду заступника держсекретаря США

Верхня палата Конгресу США затвердила кандидатуру 59-річної Вікторії Нуланд на посаду заступника державного секретаря США з політичних питань.

Голосування відбулося за спрощеною процедурою під час засідання Сенату в четвер

Очікується, що незабаром Нуланд буде приведена до присяги й розпочне офіційно виконувати обов’язки на третій за рангом посаді в Державному департаменті США.

Слухання кандидатки в профільному комітеті Сенату відбулися 15 квітня. У своїй заяві вона серед іншого висловила політичне бачення щодо політики на російському напрямі.

«Путінська Росія розставила своїх бойовиків та зброю майже по всіх континентах, а також посилила дезінформацію, втручання у вибори й кампанії тиску на опонентів»,- зауважила Нуланд.
 
Вона також погодилась з необхідністю посилити санкції проти РФ, у тому числі російського газопроводу Nord Stream 2. Крім того, Нуланд підкреслила важливість протистояння масштабній корупції, яку Росія проєктує на інші держави, в тому числі на Україну, з метою посилення впливу на уряди цих країн.

Вікторія Нуланд є досвідченим дипломатом Державного департаменту США та має ранг посла. Вона, зокрема, працювала заступницею голови Місії США при НАТО, а також помічницею держсекретаря США в питаннях Європи та Євразії й відповідала за формування політики Держдепартаменту США на українському напрямі.

УКРІНФОРМ

30-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України
Член депутатської депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Веб-сторінкаДата народження: 24 вересня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, виконавчий директор, громадська організація "Життя та розвиток громад", безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика