Шлях України до НАТО: Стефанішина подякувала Литві за сильний жест

Віцепрем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина подякувала Литві за підтримку України і намір звернутися до країн-членів НАТО щодо надання Плану дій щодо членства в Альянсі.
 
Про це Стефанішина написала у Твіттері.

“Литва звернеться до членів НАТО з проханням надати Україні План дій щодо членства. Вдячна Габріелюсу Ландсбергісу (міністру закордонних справ Литви — ред.) за цей сильний жест підтримки у вирішальний момент для України”, - зазначила вона.

Віце-прем’єрка додала, що «настав час розпочати консультації щодо реалізації рішення Бухарестського саміту 2008 року».

У середу міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що запропонує союзникам по НАТО надати Україні план дій щодо членства (ПДЧ), після реалізації якого країна могла би стати членом Альянсу.

Саміт НАТО в Бухаресті 2008 року завершився декларацією, що підкреслювала політику “відкритих дверей” для України. Таким чином саміт визнав можливість вступу України в НАТО, але тоді країні відмовили в наданні ПДЧ.

УКРІНФОРМ

08-04-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
На прикладах жінок-депутаток фільм розвінчує міф про неможливість поєднати успішну політичну кар’єру та щасливе особисте, сімейне життя. А фахівці розповідають про важливість самоорганізації та правильного планування часу, щоб його вистачило не лише на роботу, але й на сім’ю, відпочинок та саморозвиток.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика