Собчак готова їхати в Крим, але з дозволу Києва 

Кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що має намір відвідувати Крим з дозволу української влади.

Таку відповідь вона дала на запитання журналістів під час інтерв'ю RTVI.

"Крим, за міжнародними домовленостями, (є - ред.) українським. У будь-якому випадку, заїжджати буду з української території", - говорить вона на 43-44 хвилинах передачі.

При цьому вона підкреслила, що можливість поїздки не виключає, але зараз відвідувати окупований Крим не планує.

Свою позицію по Криму Собчак уже озвучувала. Так, колишня телеведуча і журналістка в жовтні минулого року прямо заявила, що Крим, згідно з міжнародними домовленостями, є українським.

Пізніше в іншому виступі вона додала : "Ми порушили міжнародні домовленості, ми порушили наш договір з Україною".

Вибори російського президента відбудуться вже 18 березня. ЦВК РФ зареєстрував телеведучу Собчак в кандидати в президенти.

Новое время

02-02-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє ще один мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 24 жовтня 1994р.Відомості на момент обрання: освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 94.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика