Соцстрах на початок березня мав заборгованість у виплатах на 890 млн грн - Денісова

Станом на 1 березня у Фонду соціального страхування була заборгованість з виплат застрахованим особам матеріального забезпечення обсягом 892,8 млн грн. Про це у своєму Telegram-каналі повідомила Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.

“Під час моніторингового візиту з’ясовано, що станом на 1 березня 2020 року заборгованість з виплат застрахованим особам матеріального забезпечення склала 892,8 млн грн, при цьому залишок коштів на початок місяця складав 353,05 млн гривень”, - повідомила Денісова за підсумками такого візиту до виконавчої дирекції Фонду.

За її словами, 11 березня залишалась не профінансованою заборгованість на матеріальне забезпечення за попередні 12 робочих днів у 760,7 млн грн. Зокрема, допомога по тимчасовій непрацездатності – 545,8 млн гривень; допомога по вагітності і пологах – 206,9 млн гривень. Прострочена заборгованість (2 робочих дні) – 89,4 млн гривень, строкова заборгованість (10 робочих днів) – 671,3 млн гривень.

“Що стосується фактичних надходжень і фактичних видатків та їх потреби за січень, лютий 2020 року, вбачається, що з січня поточного року є тенденція збільшення заборгованості з виплат застрахованим особам матеріального забезпечення", - зазначила Денісова.

З її слів, при цьому директором виконавчої дирекції Фонду не надано обґрунтованої інформації щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на стабілізацію фінансового стану Фонду та попередження подальшого зростання заборгованості з виплат застрахованим. "Зокрема відсутні звернення із відповідними пропозиціями до правління Фонду, Міністерства соціальної політики України, Кабінету міністрів України тощо”, - додала Омбудсмен.
 
“Підготовлено звіт, який направлено директору виконавчої дирекції Фонду з метою усунення виявлених порушень у місячний строк”, - вказала Денісова, навівши й інші проблемні питання і порушення.

Вона зазначила, що у результаті моніторингу правлінню Фонду надані рекомендації щодо забезпечення належного контролю за діяльністю виконавчої дирекції, а Мінсоцполітики рекомендовано забезпечити ефективний державний нагляд у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

“Водночас, звернуся з проханням до Рахункової палати здійснити фінансовий аудит ефективності використання коштів Фонду, та до Державної служби України з питань праці щодо проведення перевірки дотримання трудових прав працівників виконавчої дирекції Фонду”, - сказала Денісова.

Нагадаємо, у Фонді соцстрахування розповіли про особливості видачі лікарняного під час карантину.

УНН

27-03-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика