Спікер Палати представників США назвала Трампа "слугою Путіна"

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі завила, що бездіяльність президента Дональда Трампа стосовно повідомлень про атаки російських хакерів на американські відомства, що нібито були, пояснюється лише тим, що він перебуває на службі в президента РФ Володимира Путіна.

"Іншого пояснення, крім того, що він (Трамп - ІФ) - слуга Путіна, просто немає", - сказала вона в інтерв'ю телеканалу CBS.

"Не знаю, що у росіян є на президента Трампа, будь то приватне, політичне або фінансове", - додала Пелосі.

За її словами, Трамп "або тугий на вухо, або у нього плями на очах, або ж у нього є зобов'язання" перед Росією.

Інтерфакс-Україна

12-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 15 квітня 1982р.Відомості на момент обрання: освіта вища, голова правління, громадська організація "ДІДЖИТАЛ ОСВІТА", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика