Стефанішина їде з візитом до Брюсселя

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина 17-18 листопада відвідає з робочим візитом Брюссель.
 
Про це повідомляє Урядовий портал.

У межах робочого візиту Стефанішиної заплановані зустрічі з комісаром Європейського Союзу з питань транспорту Адіною Велян, виконавчим віце-президентом ЄС Маргрет Вестагер, комісаром ЄС з питань кризового менеджменту ЄС Янезом Ленарчичем та європарламентаріями.

Буде проведена також низка інших переговорів у Європейській комісії щодо питань секторальної інтеграції на виконання домовленостей, досягнутих за результатами 23-го Саміту Україна-Євросоюз, а саме: у сфері транспорту, енергетики, зеленої трансформації, оновлення Угоди про асоціацію, інтеграції до Єдиного цифрового ринку Європейського Союзу та інші.

Стефанішина раніше заявила, що Україна задекларувала для себе мету стати учасницею Стратегії Європейського Союзу для Балтійського регіону.

УКРІНФОРМ

18-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Веб-сторінкаДата народження: 17 травня 1988р.Відомості на момент обрання: освіта вища, старший інспектор з контролю за виконанням доручень відділу цивільних експертів, Центр забезпечення службової діяльності Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика