Світлана Тіхановська назвала санкції ЄС проти білоруського керівництва сміхотворними

Колишній кандидат в президенти Білорусі та лідер опозиції Світлана Тіхановська назвала санкції Євросоюзу проти білоруського керівництва сміхотворними. Таку думку вона висловила у інтерв'ю The Sunday Times.

Деталі

ЄС ввів три пакети обмежувальних санкцій щодо дій білоруської влади, у тому числі, самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. Лідер опозиції Світлана Тіхановська назвала такі дії насмішкою.

Вона вважає, що цього недостатньо і західні країни повинні вводити санкції проти представників влади, які порушують права людини, і суддів, “виносять вироки невинним”.

Цитата

“Під санкціями всього 90 людей. Це насмішка, і режим Лукашенка сміється”, — сказала Тіхановська.

Нагадаємо

США та Велика Британія ввели нові санкції проти Білорусі.

Лідер білоруської опозиції Світлана Тіхановска визнала, що опозиція в Білорусі “втратила вулиці”. Вона сподівається, що навесні люди будуть знову готові вийти на акції.

УНН

22-02-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика