Таким політикам, як Порошенко, треба "відпочити", – Верещук про заяви Жванії

Таким політикам, як п’ятий президент України Петро Порошенко, слід відпочити. Просто відійти і не заважати. В Україні росте нова національна еліта.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявила народний депутат України від "Слуги народу" Ірина Верещук. 

Народна депутатка, коментуючи останні заяви колишнього народного депутата Давида Жванії щодо попереднього президента України Петра Порошенка, зауважила, що замість заяв про фейки слід було подати до суду на пана Жванію, щоб судова інстанція витребувала документи, які доказували б його слова.

"Я вважаю, що ми політично маємо абстрагуватися, це все минуле. Вони не зможуть збудувати майбутнього. Їхня, так би мовити, ціннісна матриця – абсолютно деструктивна, я вважаю, бо можна любити Україну, можна хотіти, щоб державна мова розвивалася, можна робити все для цього, але якщо ти робиш це інструментом розбрату, інструментом конфлікту, киданням кістки і використанням заради своїх, а ми потім бачимо по статках, меркантильних інтересів, я перепрошую, це не для України", – підкреслила Ірина Верещук.

Читайте також: "Обіймаю і тисну руку": Хто кого і наскільки сильно обіймає на нових "плівках Порошенка" і до чого тут Путін".

Окрім цього, нардепка зазначила, що таким політикам, як Порошенко, вже слід трохи відпочити. 

"От слід відпочити. Просто відійти і не заважати. Росте нова національна еліта. Я, наприклад, не є олігархом, не знайома з ними, навіть не хочу бути в їхніх форматах. Таких як я – багато. А якщо ми будемо використовувати, думати, що ми молоді, і підемо в умовну "Європейську солідарність", і на оцих деструктивних платформах прийдемо до влади, а потім змінимо країну, то, повірте, нічого з цього не буде. Нічого! Це лише загроза нашій державі", – акцентувала Верещук й додала: навіть якщо молоді політики не об’єднаються і не зрозуміють це вже на місцевих виборах, то такі, як Порошенко, їх просто "розірвуть".  
 
Нагадаємо, колишній народний депутат Давид Жванія, який у 2014 році входив в найближче оточення Петра Порошенка, заявив про те, що через тодішнього посла України у ФРН Павла Клімкіна передавав єврочиновникам хабар у розмірі 5 мільйонів євро за підтримку кандидатури Петра Порошенка на посаду президента України.

Згодом Жванія записав новий відеоблог. У ньому він, зокрема, заявив, що лідери опозиції використовували учасників Євромайдану як масовку для захоплення влади.

zik.ua

30-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика