"Тарифний меморандум" загрожує замерзанням половині країни, ситуацію врятує лише дешевий український газ - Тимошенко

Меморандум, запропонований українським урядом місцевим громадам, не вирішує проблеми подорожчання в Україні, і сотні населених пунктів у всій країні вже зараз опинилися перед небезпекою залишитися в морози без опалення, заявляє лідерка Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Як повідомляється на сайті політсили у вівторок, Тимошенко заявила про це в Тростянці Сумської області за підсумками зустрічей із мерами кількох міст регіону. За її словами, влада має негайно ухвалити рішення про направлення на потреби людей і бюджетних установ газу українського видобутку, собівартість якого становить 1 грн за 1 куб. м.

"У меморандумі записали, газ для дитячих садків та лікарень коштуватиме 13 грн за кубометр. Це в 13 разів дорожче за собівартість видобутку нашого газу. Але і по 13 грн його не існує - по 47 грн пропонують його бюджетним установам! В 47 разів дорожче за собівартість! "Нафтогаз" отримує надприбутки, а людей і місцеві бюджети вганяють у борги. Ці неподобство та корупція мають бути негайно припинені", - сказала лідерка "Батьківщини".

За словами Тимошенко, команда "Батьківщини" розробила законопроект №4680, який передбачає, що газ вітчизняного видобутку скеровується на потреби населення і бюджетних установ із 30% рентабельністю, як і було до 2014 року.

"Місцеві бюджети нині не можуть платити за газ стільки, скільки вимагає уряд... Достатньо однієї команди керівника держави для того, щоб змінити історію. І це означатиме, що ми збережемо в бюджеті дуже багато грошей, а нашим громадянам дамо надію на тепло в оселях", - зазначила політик.

Також команда "Батьківщини" наполягатиме на терміновому ухваленні змін до бюджету, які збільшать "газові" компенсації для громад, які їх найбільше потребують, додала Тимошенко.

Інтерфакс-Україна

13-10-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Цикл об’єднує поради експертів та історії успіху народних депутаток та жінок-лідерок.
Жінки-народні депутатки
Заступник Голови Верховної Ради України
Політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Заступник Голови Верховної Ради УкраїниЗаступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв'язків з Литовською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Швеція Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Королівством Данія Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою Веб-сторінка Член групи з міжпарламентських зв’язків з Сполученими Штатами Америки Веб-сторінкаДата народження: 17 листопада 1970р.Відомості на момент обрання: освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 5.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика