Тихановська вимагає від Лукашенка піти до 25 жовтня і погрожує національним страйком

Екс-кандидат у президенти Білорусі Світлана Тихановська поставила Олександру Лукашенку "народний ультиматум" - до 25 жовтня він має оголосити про свій відхід, інакше розпочнеться національний страйк.

"Минуло два місяці політичної кризи, насильства та беззаконня - і з нас вистачить. 25 жовтня ми оголошуємо народний ультиматум. У режиму є 13 днів, щоб виконати три обов'язкові вимоги: Лукашенко має оголосити про відхід, насильство на вулицях має зупинитися повністю, всі політв'язні мають бути звільнені", - йдеться у заяві в Telegram-каналі Тихановської у вівторок.

Екс-кандидат заявила, що якщо до 25 жовтня ці вимоги не будуть виконані, то "вся країна мирно вийде на вулиці з "народним ультиматумом". "І 26 жовтня розпочнеться національний страйк всіх підприємств, блокування всіх доріг, обвал продажу в державних магазинах", - пообіцяла вона.

За словами Тихановської, у влади є "13 днів, щоб виконати три умови". "У нас є 13 днів, щоб підготуватися, і весь цей час білоруси продовжуватимуть свій мирний і наполегливий протест", - додала екс-кандидат у президенти.

Інтерфакс-Україна

15-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика