Тимошенко радить Зеленському не зважати на рішення Конституційного суду

Лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко радить президентові Володимирові Зеленському не зважати на рішення Конституційного суду України (КСУ), якщо той визнає президентський указ від 21 травня про розпуск Верховної Ради та призначення позачергових парламентських виборів таким, що суперечить Основному закону.

Про це Тимошенко заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

Президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ є конституційним, можна указ не скасовувати, залишити, і тоді Центральна виборча комісія зобов’язана виконати цей указ, — вважає Тимошенко.

За словами Тимошенко, доки президент не скасує указ про позачергові парламентські вибори, відповідні законодавчі акти залишатимуться чинними. На її думку, у випадку негативного для нього рішення КСУ Зеленському не потрібно скасовувати свій указ, а потрібно «вимагати його виконання».

Сьогодні прес-служба Адміністрації президента повідомляла, що Зеленський зустрічався з Тимошенко. За словами лідера «Батьківщини», під час цієї зустрічі вони обговорювали, як не допустити скасування дострокових парламентських виборів.

Проведення позачергових виборів до Верховної Ради заплановане на 21 липня.

Ракурс

13-06-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика