Тимошенко: Українські підприємства зазнають колосальних збитків через бездарність влади

Уряд мав виконати два завдання напередодні опалювального сезону – закачати газ до сховищ та покласти на склади вугілля, і оскільки це не було зроблено, вся країна опинилася в енергетичному колапсі, сказала лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час зустрічі із колективом ПАТ "Запоріжсталь".

"Влітку, коли газ коштував у 6 разів дешевше, його просто не закачали у газові сховища. Але кошти в "Нафтогазу" на це були. У нас місткість газових сховищ – 38 мільярдів кубів. Це все, що споживає Україна за рік. Якби газ вчасно і в достатньому обсязі закачали, зараз у нас не було б енергетичної кризи. Друга проблема з вугіллям – його мусили закласти 2,5 мільйона тонн, а поклали 700 тисяч. Зараз на складах залишилося 300 тисяч тонн, а у нас зима тільки починається", – констатувала Тимошенко.

На її переконання, саме непрофесійність владної команди спровокувала фінансові проблеми для виробників та поставила під загрозу функціонування всієї енергосистеми країни.

"Всі підприємства України мають збитки, тому вони вимушені платити неймовірно високу ціну за газ. І найголовніше – якщо взимку трапиться так, що Білорусь закриє аварійні перетоки електроенергії, це поставить всю енергосистему України  на межу аварії", – переконана Тимошенко.

Після робочої наради колектив "Запоріжсталі" ознайомив команду "Батьківщини" із роботою кисневого цеху, завдяки якому до лікарень відвантажується близько тисячі тонн кисню щомісяця. Проте виявилося, що на отримання сертифікації кисню було витрачено понад 7 місяців, оскільки чиновники штучно блокували можливість безкоштовно передавати кисень лікарням, не надаючи сертифікації, і відправляли лікарні виробникам, що мають ліцензії, але відвантажують кисень за гроші.

Інтерфакс-Україна

29-11-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
З чого і як жінка може почати політичну кар’єру? Що найважливіше на початку? Для чого потрібна команда? Що таке ресурси? Для чого потрібна політична платформа? Для чого взагалі жінкам іти у політику? На ці та інші запитання відповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. З чого почати?» Фільм є частиною циклу з 6 серій, в яких політологи, політтехнологи, фахівці з риторики, переговорів, тайм-менеджменту розповідають про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар’єри. Жінки-депутатки діляться власним досвідом подолання труднощів, які чатують саме на жінку в політиці, і дають низку порад. Фільми створено ВГО «Жіночий консорціум України» за фінансової підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Точка зору авторів і героїв фільмів може не співпадати з офіційною позицією Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив. Над проектом працювали: Віра Карайчева (авторка ідеї та режисер), Оксана Ярош, Марія Алєксєєнко, Ольга Веснянка, Олег Зорін, Тимур Тарасов, Марія Сулима Висловлюємо подяку за участь у зйомках Тетяні Баєвій, Ірині Бережній, Денису Богушу, Людмилі Богуш-Данд, Катерині Везелевій, Лілії Гриневич, Олегу Демчику, Ользі Денисовій, Лесі Оробець, Нелі Пославській, Альоні Сибіряковій, Михайлині Скорик.
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика