Тимошенко виступає за впровадження обов'язкового медичного страхування в Україні

Ефективну систему охорони здоров'я в Україні можна побудувати тільки шляхом впровадження обов'язкового медичного страхування, зазначає лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"З огляду на сьогоднішній стан економіки і бюджету, тільки обов'язкове медичне страхування здатне надати належний рівень фінансування медицини. Не можна сидіти склавши руки, треба наполегливо пропонувати зміни реформи охорони здоров'я", - наголосила Тимошенко під час зустрічі з працівниками та керівництвом реабілітаційного центру Полтавської центральної районної лікарні.

Водночас вона нагадала про обіцяні президентом й урядом 300% доплати медикам, які лікують людей від коронавірусної інфекції COVID-19. Ці гроші, переконана політик, медичні працівники, лікарі, працівники бригад швидкої мають отримати гарантовано.

"Є проблема, тому що сьогодні погодинно рахують, скільки медик перебував із хворим на COVID-19, і від цього нараховують відсотки. Якщо медичний персонал, лікарі контактують із хворими, то гарантовано має бути 300% доплати до місячного окладу. Важливо, щоб доплати отримували й медики, що працюють у лікарнях, де є інфекційні відділення з хворими COVID-19... Не потрібно розділяти на ковідні й нековідні бригади швидкої допомоги, а всіх нормально забезпечувати надбавками в 300%", - зазначила лідер партії.

Тимошенко вважає, що в бюджеті на наступний рік пріоритетними мають бути визнані насамперед охорона здоров'я та освіта. І "Батьківщина", запевнила лідер партії, відстоюватиме цю позицію у Верховній Раді.

Раніше Тимошенко і депутати "Батьківщини" зареєстрували в парламенті законопроект №3464 про загальнообов'язкове медичне страхування.

Інтерфакс-Україна

15-10-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як долати сексизм? Як реагувати на агресію? Як тримати удар? Як самій не зіпсувати свій імідж? Що таке чорний піар, чи варто з ним боротися і як на нього реагувати? Про це розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Основні небезпеки»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 16 квітня 1991р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 65.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика