Тимошенко закликала депутатів місцевих рад вимагати від уряду зниження ціни на газ

ВО "Батьківщина" розробило план розв'язання кризи, що склалася через підвищення цін на газ і тепло в Україні, і закликає місцеві ради вимагати від центральної влади його реалізувати, заявила лідер політсили Юлія Тимошенко.

"Досить експериментів! Я закликаю депутатів партії "Батьківщина" по всій країні, а також представників інших сил, яким небайдужий добробут українських родин, скликати позачергові сесії рад різних рівнів і вимагати від уряду ухвалення рішення про спрямування на потреби населення газу із наших підземних сховищ за ціною закупки. Це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі", - написала Тимошенко у соцмережі Facebook.

Вона також розкритикувала здатність парламентської більшості підготувати план антикризових заходів з огляду на підвищення тарифів.

"Будьмо відверті: хтось реально вірить, що люди, не здатні прорахувати наслідки своїх же постанов, зуміють вигадати якийсь антикризовий план? Вони – справжні майстри створювати проблеми, а от розв’язати бодай одну сьогоднішньому Кабміну не вдалося ще жодного разу. У кращому випадку – просто тягтимуть час, у гіршому – знайдуться спритники і, скориставшись ситуацією, створять чергову корупційну схему", - наголосила Тимошенко.

Вона закликала владу забезпечити українців газом за ціною не вище, ніж закупівельна.

"Знизити ціну на газ і комунальні тарифи не тільки можна, а й треба. До того ж негайно", - наполягає вона.

Інтерфакс-Україна

12-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Лекцію створено в рамках проекту "ПУЛ жінок"
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Веб-сторінкаДата народження: 22 серпня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, професор кафедри менеджменту ім. професора Й.С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика