У ДБР відкрили кримінальне провадження проти Федини через гучне відео про Зеленського: деталі

У Державному бюро розслідувань розпочали слідство за фактами погроз президенту України з боку народної депутатки від “Європейської солідарності” Софії Федини.

Справу проти депутата Верховної Ради Софії Федини відкрили після її висловлювань у сторону Володимира Зеленського. На даний момент, згідно з даними ДБР, слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження, а саме щодо можливого посягання на життя державного діяча, а також можливі дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади в Україні.

Софія Федина та військова Маруся Звіробій після перепалки Володимира Зеленського з ветераном "Азова" у Золотому, зняли відео, в якому висловили обурення поведінкою президента й обговорили можливі способи його смерті.

"Нормальні цивілізовані люди зіткнулися з гопником, який називає себе президентом цієї країни. Вважає, що він безсмертний і забуває, що на кожну таку гопоту знайдеться ось така гопота як я і скаже, що вона про нього думає. І такі люди, як Федина, просто вона не може цього озвучити, а я можу", - сказала на камеру Звіробій.

Софія Федина пройшла до Верховної Ради 9 скликання під п'ятим номером у списку партії Петра Порошенка "Європейська солідарність". Депутатка є волонтером АТО. За освітою Софія Федина — політолог. 

Маруся Звіробій, справжнє ім'я якої Олена Самбул була волонтером на Майдані та служила в добровольчому батальйоні "Правий сектор". У 2016 році уклала контракт з ВСУ і стала готувати добровольців на контрактну службу. Повідомляється, що наразі Звіробій працює в Окремому розвідувальному батальйоні десантно-штурмових військ ЗСУ. 

znaj.ua

07-11-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракції Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Веб-сторінкаДата народження: 21 вересня 1984р.Відомості на момент обрання: освіта вища, викладачка кафедри публічного врядування, Університет "Київська школа економіки", член Політичної Партії "ГОЛОС", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 16.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика