У Європі уважно спостерігають за політичними переслідуваннями в Україні - Климпуш-Цинцадзе

У Європі уважно спостерігають за політичними переслідуваннями в Україні.

Про це в ефірі "Прямого" заявила народна депутатка фракції "Європейська Солідарність", голова комітету з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"В цей час дуже важливо, щоб на різних щаблях, у різні способи, якщо не на державному рівні, то принаймні або на політичному, або на парламентському зміцнювалися зв’язки з тими, хто розуміє цінності, хто дійсно відстоює цінності демократії, безпеки, міжнародного права, поваги до прав людини. І це якраз та світова платформа партій, яка відстоює такі цінності. Тому для нас є важливим бути серед однодумців, які, крім того, що бачать, розуміють і готові підтримувати нас у протидії загрозам, також дуже уважно спостерігають за внутрішньою ситуацією в Україні, за тими загрозами, які сьогодні з’явилися для демократії в Україні, які абсолютно однозначно називають ті 20 і більше відкритих справ проти п’ятого президента України, проти волонтерів, проти військовослужбовців і ветеранів, які сьогодні відкриваються в Україні як політичні переслідування.

Вони, очевидно, прискіпливо будуть також спостерігати за нашими виборами, які мають відбутися восени цього року. І вже висловлюють стурбованість стосовно того, чи вдасться ці вибори провести на такому рівні демократичних, прозорих і відкритих стандартів, як відбувалися вибори президентські і як відбувалися вибори парламентські", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

Раніше партія "Європейська Солідарність" отримала статус Observer Member у Міжнародному демократичному союзі (International Democrat Union).

Прямий канал

31-07-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Жестикуляція та міміка, правила спілкування. Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори»
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Веб-сторінкаДата народження: 21 травня 1981р.Відомості на момент обрання: освіта вища, головний лікар, КЗ "Обласна лікарня відновного лікування" Херсонської обласної ради, безпартійнa, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика