У новій Раді буде близько 90 жінок

Рекордсменами за кількістю жінок будуть фракції Голосу (44,4%), Європейської солідарності (40%) і Слуги народу (27%).

За попередніми результатами виборів, у Верховній Раді IX скликання буде як мінімум 86 нардепок. Вони становитимуть майже 20% складу парламенту. Про це у Facebook повідомила народна депутатка, головкиня підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Ірина Суслова.

«Якщо тенденція збережеться, це буде справжній прорив. Жінки будуть складати 19% складу парламенту, тоді як у чинній Раді їх усього 12%. При цьому серед депутатів-списочників жінки становитимуть 27%, а серед мажоритарників — 11%», — зазначила вона.

За інформацією Суслової, рекордсменами за кількістю жінок будуть фракції Голосу (44,4%), Європейської солідарності (40%) і Слуги народу (27%).

Як повідомлялося, на цей момент до Верховної Ради проходять партії Слуга народу із 42,68% голосів виборців, Опозиційна платформа — за життя — 13,04%, Європейська солідарність — 8,41%, ВО Батьківщина — 8,03% і Голос — 6,17%.

aspekty.net

25-07-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Жінки-народні депутатки
Суб’єкт висування - Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ», обрана в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика