У рік виборів співпраця з НАТО в галузі кібербезпеки важлива, щоб унеможливити втручання країни-агресора в українські вибори – Ірина Луценко

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Представник Президента у парламенті Ірина Луценко написала на сторінці у Facebook, за підсумками поїздки минулого тижня до Брюсселя, де разом з колегами – народними депутатами взяла участь в роботі Міжпарламентської ради Україна-НАТО.

Вона повідомила, що в штаб-квартирі НАТО парламентарі мали низку зустрічей з представниками ПА НАТО, послами держав при НАТО, керівниками управлінь.

«Від представників Альянсу ми почули слова підтримки. За просуванням реформ в Україні тут уважно слідкують і вітають наші здобутки на цьому шляху. Практичні програми по захисту нашого суверенітету і обороноздатності успішно реалізуються через трастові фонди.

Разом з питаннями співпраці України і НАТО говорили про виклики, що стоять перед світом, Альянсом і нашою державою», – відзначила Луценко.

Депутат закликала парламентарів через уряди своїх країн тиснути на Росію щодо звільнення українських моряків – військовополонених і захоплених кораблів.

«Згідно норм міжнародного права, військовополонені не можуть бути кримінально переслідувані, їх не можна ізолювати один від одного, знімати форму тощо. Сам акт агресії у Керченській протоці свідчить, що Росія і надалі порушуватиме норми міжнародного законодавства. Тому ми закликаємо наших партнерів запровадити національні санкції, як це зробила Литва.

Наголошувала, що окупація Криму вже давно перестала бути українською проблемою. Це загроза для східного Середземномор’я і всієї Європи. Анексований Крим перетворився на надпотужну військову базу, яка не має аналогів у Європі. Тут є всі види озброєнь. Між Кримом і Сирією налагоджено прямий зв’язок: вже чотири роки звідси поставляють зерно і воєнну техніку для режиму Асада», – зазначила Луценко.

Вона також зауважила, що захоплені росіянами платформи «Чорноморнафтогазу» використовуються для розміщення спецобладнання і ведення розвідки у водах Чорного моря.

«Є всі підстави вважати, що «Північний потік-2» і «Турецький потік» будуть використовуватись для розвідки в Балтиці та Чорномор’ї, а також можуть служити для розміщення засобів ураження. Країнам НАТО треба серйозно замислитись над ризиками, які несе будівництво «Північного потоку-2».

З урахуванням всіх цих викликів мусимо концентрувати зусилля і співпрацювати ще тісніше заради євроатлантичної безпеки. Ми високо цінуємо підтримку з боку Альянсу і країн-членів. Зокрема, у рік виборів для нас дуже важлива співпраця в галузі кібербезпеки, аби унеможливити втручання країни-агресора в українські вибори», – підкреслила Ірина Луценко.

Блок Петра Порошенка

15-01-2019

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом у політиці. Створено в рамках проекту "ПУЛ жінок".
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Веб-сторінкаДата народження: 27 серпня 1979р.Відомості на момент обрання: освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Малин Малинського району Житомирської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика