Українські суди примушують друкувати "заборонені" підручники й дисертації, – Гриневич

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич повідомила, що українські суди своїми рішеннями примушують друкувати підручники, які не пройшли експертизу, а також наукові роботи, які  

Про це вона заявила під час години запитань до уряду.

"Ми отримали цього року перші прецеденти, коли суд нас примушує друкувати підручники, експертиза яких виявила, що їх друкувати не можна. Наприклад, підручник з інформатики, в якому є посилання на російські сайти… Або плагіат із російських чи польських підручників", – пояснила Гриневич.

Вона також повідомила, що має прецедент, коли була "змушена підписувати диплом кандидата наук за рішенням суду".

"Тому що ми (МОН – ред.) відхилили цю дисертацію через плагіат, а суд нас заставляє видати диплом… Зараз ми ще будемо підручники друкувати за рішенням суду… І найстрашніше, що суд зобов'язує не просто надрукувати цей підручник, а зупиняє друк лінійки з цього предмету для інших нормальних підручників", – наголосила вона.

depo.ua

07-09-2018

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Не входить до складу будь-якої фракції
Не входить до складу будь-якої фракціїДата народження: 19 червня 1968р.Відомості на момент обрання: освіта вища, керівник напряму зі сталого розвитку, ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО", безпартійнa, проживає в селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика