Українську делегацію у ПАРЄ очолила Марія Мезенцева

Новою головою Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї Ради Європи обрали народного депутата від "Слуга народу" Марію Мезенцеву.
 
Про це написала на своїй сторінці у Фейсбуці заступниця голови фракції "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

"Ми колективно вирішили, що реалізувати цю нову стратегію ми делегацією доручимо Марії Мєзєнцевій, як людині, яку вже добре знають і в ПАРЄ, і в інших делегаціях та дипломатичних колах, з якими вона активно взаємодіяла ще до Парламенту, займаючись міжнародною діяльністю", - зазначила Кравчук.
 
Водночас кандидатом на посаду віцепрезидента ПАРЄ обрано Олександра Мережка, додала депутат.

Як повідомлялось, досі Постійну делегацію Верховної Ради України у ПАРЄ очолювала також представниця монобільшості - партії "Слуга народу" - Єлизавета Ясько.

УКРІНФОРМ

12-01-2021

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Проект "Створення політичного українського лобі жінок" представляє мотиваційний ролик для жінок та дівчат
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Веб-сторінкаДата народження: 7 листопада 1986р.Відомості на момент обрання: освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійнa, проживає в селі Тернівщина Лубенського району Полтавської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ".
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика