Урсула фон дер Ляєн: Лідери "Східного партнерства" домовилися про п'ять пріоритетів роботи після 2020р

Лідери країн "Східного партнерства" і керівництво Європейського Союзу домовилися на відеоконференції про п'ять пріоритетів партнерства на найближчі роки, повідомила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

"Сьогодні ми обговорювали, як сформувати і сфокусувати наше партнерство після 2020 року. З лідерами ми домовилися щодо п'яти пріоритетів для нашого партнерства в найближчі роки. Перш за все, ми хочемо, щоб партнерство сфокусувалася на економіці, яка створює гідні робочі місця, кращі фізичні зв'язки між нашими країнами і кращі можливості, особливо для молодих людей", - сказала вона після відеоконференції лідерів "Східного партнерства" в четвер.

Фон дер Ляєн зазначила, що обсяги двосторонньої торгівлі між ЄС і шістьма країнами "Східного партнерства" в 2016-2019 роках значно зросли, зокрема на більш, ніж 50% з Україною.

"Другий важливий момент для нас, що ми прагнемо партнерства, яке розширює можливості: хороше управління, демократичні інституції, права людини, гендерна рівність, верховенство права - цього вимагають всі громадяни, і це важливі цінності для ЄС", - підкреслила глава Єврокомісії.

Третім пріоритетом, за її словами, є "партнерство, яке з'єднує".

"Ми повинні прийняти цифрову трансформацію. Ми бачили, як криза сама пояснювала, наскільки важлива діджиталізація. ЄС буде працювати зі своїми східними сусідами, щоб модернізувати технології, розширити переваги єдиного цифрового ринку і забезпечити високоякісну інфраструктуру і послуги людям в усьому регіоні", - пояснила фон дер Ляєн.

Президент Єврокомісії додала, що четвертою важливою для ЄС темою є партнерство, яке є стійким.

"Ми повинні сфокусуватися на стійкості клімату. Це природно, що "зелений перехід" також у центрі нової концепції Східного партнерства, оскільки він у центрі політичного порядку денного в ЄС", - сказала вона.

Крім того, Єврокомісія продовжить "забезпечувати відчутні результати", завдяки яким зможуть отримати вигоду громадяни країни "Східного партнерства". У цьому контексті фон дер Ляєн згадала про те, що тренування Євросоюзом місцевих чиновників в Україні поліпшило надання громадських послуг громадянам.

Інтерфакс-Україна

19-06-2020

НАВЧИСЬ БУТИ ХОРОШОЮ ПОЛІТИКИНЕЮ

Школа ПУЛу жінок
заходь!
Відеоматеріали
Для тих, хто хоче бути професіоналом в політиці
Жінки-народні депутатки
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Член депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Веб-сторінкаДата народження: 7 грудня 1975р.Відомості на момент обрання: освіта вища, директор з управління та розвитку цифрових продуктів, ТОВ "Квартал 95", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 129.
Copyright www.womeninpolitics.org.ua. All rights reserved
Яндекс.Метрика